Współpraca

Współpraca dla osób indywidualnych

 • Treningi personalne z Dawidem w klubie Quantum Fitness przy ul. Pięknej 15
 • Konsultacje dietetyczne z Zuzą w Poradni Dietetycznej CD przy ul. Górnośląskiej 4a

Prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową:
Dawid: krakowiakdawid1990@gmail.com
Zuza: z.lirska@gmail.com

Zaufali nam:


Opinie klientów:

Jakiś czas temu zgłosiłem się do Zuzy w celu ułożenia diety mającej na celu redukcję wagi. Dieta miała uwzględniać uprawiany sport (kolarstwo), tryb życia, możliwości przygotowywania posiłków… Otrzymałem profesjonalną i doskonale przygotowaną pomoc. Program żywienia uwzględnia wszystkie moje oczekiwania, kolejne jadłospisy są dostarczane dokładnie wtedy, kiedy ustaliliśmy. W przygotowanych planach widać duże zaangażowanie i dbałość o to, żeby posiłki nie były monotonne oraz żeby dieta przekształciła się w zupełnie nowy styl odżywiania. Fakt, że zmiana następuje niemalże bez żadnego oporu, oraz że już po kilku dniach nie masz ochoty wracać do tego co było świadczy o dużej wiedzy i doświadczeniu dietetyka. Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, przytyć czy osiągnąć jakikolwiek inny cel – szczerze polecam Ci Power Couple.
Marcin L.

Z Zuzią i Dawidem współpracowało mi się świetnie! Zuzia wzięła pod uwagę rzeczy, które lubię jeść i których nie lubię, a także to, że gotuję tylko dla siebie, więc posiłki się powtarzały, żeby nie marnować jedzenia. Dawid za to wiedział, na czym polegają moje “choroby” kolan i uznał, że trzeba mi wzmocnić mięśnie ud, żeby zdjąć ciężar z kolan.
No i potrafi dobrze zmotywować, wie, co powiedzieć, żeby trafić w najczulszy punkt, żeby zadziałało. Szczerze polecam pracę z tą dwójką!
Kasia B.

Podstawową wartością pracy z Dawidem jest to, że zależy mu na moim osiągnięciu celu. Treningi z nim to nie jest bułka z masłem, tylko ciężka praca i pokonywanie własnych ograniczeń, ale chyba właśnie o to chodzi, prawda? Podoba mi się jego profesjonalne i bardzo zaangażowane podejście, to że treningi z nim to nie tylko czas spędzony wspólnie na siłowni, ale też przygotowany (i egzekwowany przez Dawida!) plan odżywiania i diety, porady co do ćwiczeń poza treningami i chęć pomocy w osiągnięciu celu. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do niego, bo dzięki pracy z nim jestem na dobrej drodze do zdecydowanej poprawy kondycji, wytrzymałości i siły.
Michał K.

Pracując z Dawidem wiem, że mogę liczyć na trening ułożony w sposób profesjonalny, zróżnicowany i ciekawy. Ćwiczenia są dopasowane do moich oczekiwań, możliwości i kondycji zdrowotnej – wymagające, ale bez przeciążania. Atmosfera na treningach odpręża i motywuje do pracy nad sobą. Wkrótce chcę również skorzystać z porad Zuzy – jestem pewna, że z pomocą tej pary, Power Couple, osiągnę efekty, o jakich marzę.
Kinga S.

Pot, łzy i palące mięśnie – ale za to wiesz, że każdego dnia jesteś coraz bliżej upragnionego celu. Nie odpuszcza, motywuje i daje wycisk. A najważniejsze, że słucha i dostosowuje plan treningowy do Ciebie i dla Ciebie. Ogromny zakres wiedzy plus doświadczenie Dawida stanowi solidny fundament w budowaniu ciała o którym marzysz.
Kasia K.

Treningi z Dawidem nie są za lekkie, ale za to dają szybkie efekty, zarówno w kondycji i redukcji tzw. opony. Stosując się do diety i wykonując sumiennie jego polecenia można być pewnym, że skutek ćwiczeń będzie bardzo zadowalający i nasze samopoczucie zmieni się na lepsze. Polecam.
Krzysiek W.

Mam 22 lata i od jakiegoś czasu bardzo ciężko było mi przytyć, mimo, że moja dieta nie była uboga w kalorie. Kiedy ważyłam 38 kg mierząc 151 cm, zmartwiłam się i trafiłam do Zuzy. Muszę to napisać – Zuza, wielkie dziękuję !!! Zuza ułożyła mi dietę bogatą w wartościowe produkty, a poradziła bym odrzuciła wiele tych, które nic do mojego organizmu nie wnoszą. Pokazała także wiele zdrowych ciekawostek, których staram się trzymać. Przytyłam, ważę 41,5 kg, a waga cały czas się utrzymuje! Pewnie gdybym w 100% trzymała się wszystkiego, a muszę się przyznać, że tak nie jest do końca, to na pewno osiągnęłabym moje upragnione 45 kg !! (ale jeszcze wszystko przede mną). Zuza jeszcze raz wielkie dziękuję i polecam tę uśmiechniętą, przemiłą dziewczynę, którą podziwiam za to co robi i naprawdę robi to z sercem!
Ewelina T.

Moment, w którym twoje spodnie wysyłają Ci sygnał, że „coś” się zmieniło i pękają, to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Argument, że to na pewno one, znaczy spodnie się zbiegły, nie starcza na długo. Postawiłam dużo warunków – np. nie lubię gotować, dużo siedzę, nie będę ćwiczyć, chcę jeść wszystko i parę innych. Zuzie udało się zaproponować taką dietę, na której nie tylko chudnę [tak, spodnie już są ok! – Pewnie się rozeszły ;-)], ale którą polubiłam. A co najważniejsze, ŚWIETNIE SIĘ CZUJĘ! Dziękuję, napieram dalej. Znaczy, chudnę 😉
Aleksandra S.


Współpraca dla firm

  • Prowadzenie zajęć na obozach i eventach

  • Projekty filmowe i reklamowe

  • Reklama na blogu, wpisy sponsorowane na Instagramie

  • Wykłady, szkolenia, treningi dla grup

  • Artykuły z zakresu treningu i dietetyki

 • Testy produktów

Aby zobaczyć nasze dotychczasowe zlecenia, przejdź do zakładki „Projekty”

Prosimy o bezpośredni kontakt drogą mailową:
Dawid: krakowiakdawid1990@gmail.com
Zuza: z.lirska@gmail.com